Apartament Katedralny

By in
Apartament Katedralny
Ceny mieszkań:1 452 000 zł
6 600 zł/m²
Liczba kondygnacji:2 poziomy
Pokoje:4 pokoje
Powierzchnia:220 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku
Powierzchnie dodatkowe:balkon
Kuchnia:otwarta kuchnia
Łazienki:2 łazienki
Wysokość pomieszczeń:330 cm wysokości
Piętro:3 piętro
Strony świata:widok z okien jest na wschód, zachód
Miejsca postojowe:dostępne są:miejsca postojowe naziemne: 20.000 za miejsce
Komórki lokatorskie:dostępne: 4000 za /m2
Rodzaj własności:odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu
Wysokość czynszu: skontaktuj się z nami
Opis płatności: skontaktuj się z nami
Warunki rezerwacji: skontaktuj się z nami
Zabezpieczenie środków: skontaktuj się z nami

Opis oferty

Nowe 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 220 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Bytom Square w Bytomiu przy ul. Wrocławska 32/34 (2.5 km od Rudy Śląskiej). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Bytom Square Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajdują się 4 nowe mieszkania, na sprzedaż pozostają 4 o powierzchni od 40 do 220 m², w budynku jest 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Bytom Square jest w trakcie przygotowań z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu Apartament Katedralny znajduje się na 3 piętrze i jest 2-poziomowe. Pomieszczenia mają 330 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 4 pokoje, kuchnia jest otwarta, są 2 łazienki. Okna w mieszkaniu wychodzą na wschód, zachód. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Bytom Square Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe naziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 1 452 000 zł (6 600 zł/m²).

APARTAMENT NA SCENIE

Szukasz wyjątkowej lokalizacji w centrum Aglomeracji Śląskiej?

Ta oferta jest dla Ciebie! Obiekt, w którym znajduje się APARTAMENT jest w całości wyremontowany i łączy w sobie najnowsze trendy i najlepsze elementy przedwojennej architektury. Klatka schodowa z oryginalnej cegły w połączeniu z betonem przenosi mieszkańca w inną przestrzeń. Unikatowe sąsiedztwo Galerii Sztuki nadaje wyjątkowy charakter. Usytuowanie tuż obok zabytkowego parku, jednego z największych w mieście. Z okien APARTAMENTU można podziwiać zabytki architektury i cieszyć oczy soczystością zieleni. W obiekcie działa już fitness club, salon odnowy, przychodnia medyczna, restauracja, bank, biura, sklepy i wiele innych usług.

Oferuję Państwu do sprzedaży APARTAMENT, który łączy to co najlepsze z modernistycznej kamienicy nowoczesnością LOFTU. Dwupoziomowy APARTAMENT położony na ostatniej kondygnacji kamienicy z dostępem do windy, kontrolą dostępu, całodobową recepcją, klimatyzacją, wentylacją mechaniczną, siecią LAN i nowoczesnymi systemami ochrony pożarowej to coś dla WYJĄTKOWEGO KLIENTA, ceniącego spokój i bezpieczeństwo.

APARTAMENT składa się z salonu z przestrzenią otwarta do dachu, połączonego z jadalnią i kuchnią, łazienki, obszernej sypialni z garderobą i prywatną łazienką, pokoju/gabinetu oraz przestrzeni położonej na antresoli z własną łazienką i tarasem. Całość to 150 m.kw. przestronnego wnętrza, które urzeka swoją unikalnością. APARTAMENT INNY NIŻ WSZYSTKIE. Jedyny Taki.

ARANŻACJE przeze mnie przedstawione są propozycja wykonania APARTAMENTU gotowego do zamieszkania. Istnieje możliwość własnej aranżacji lub pomoc ze strony sprzedającego w przearanżowaniu przestrzeni.

ZACHĘCAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PRZESTRZENIĄ OSOBIŚCIE.

Cena 6600 zł za m.kw. za stan deweloperski

Lokalizacja inwestycji Bytom Square

Apartament zlokalizowany w centrum Bytomia, naprzeciwko parku miejskiego, w zrewitalizowanym obiekcie dawnych Zakładów Odzieżowych Bytom. Kamienica po całkowitym remoncie. Ścisłe centrum miasta 200 m od Urzędu Miejskiego, 500 m od rynku. 150 m od Szpitala przy ulicy Batorego.

Bytom – miasto na prawach powiatu, położone w południowej Polsce, na Górnym Śląsku, w województwie śląskim, na Wyżynie Śląskiej, w centrum konurbacji górnośląskiej. Bytom położony jest w centralnej części Wyżyny Śląskiej na Wyżynie Miechowickiej, części Płaskowyżu Bytomsko-Katowickiego. Położenie geograficzne Bytomia wyznaczają współrzędne: 50°19′ i 50°26′ szerokości geograficznej północnej oraz 18°47′ i 18°58′ długości geograficznej wschodniej. Miasto znajduje się na średniej wysokości 280–290 m n.p.m., wahając się od 249 m n.p.m. w dolinie rzeki Bytomki do 346 m n.p.m. w rejonie rezerwatu Segiet. W rejonie Bytomia wydziela się kilka mniejszych jednostek morfologicznych. Centralny obszar miasta zajmuje Wyżyna Miechowicka otoczona od północy dolinami Dramy, Szarlejki i Brynicy, od południa Bytomką, natomiast od wschodu Wyżyna Miechowicka przechodzi w Wyżynę Siemianowicką. Północna część Bytomia znajduje się na terenie Garbu Tarnogórskiego.

Komunikacja

W odległości 200 metrów od inwestycji Bytom Square znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Bytom Wrocławska.

Zapytaj o dostępność apartamentów. Napisz do nas na adres: biuro@bytomsquare.pl, zadzwoń na numer: +48 512 220 963, skontaktuj się z nami przy pomocy messengera: m.me/BYTOMSquare lub skorzystaj z poniższego formularza:

    Wysyłając wiadomość, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę Bytom Square Sp. z o.o. z siedzibą w Bytomiu, przy ul. Wrocławskiej 32/34 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie Polityka prywatności oraz RODO.