Apartament Loft

By in
Apartament Loft
Ceny mieszkań:264 000 zł
6 600 zł/m
Liczba kondygnacji:2 poziomy
Pokoje:1 pokój
Powierzchnia:40 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku
Kuchnia:otwarta kuchnia
Łazienki:1 łazienka
Wysokość pomieszczeń:350 cm wysokości
Piętro:3 piętro
Strony świata:widok z okien jest na wschód
Miejsca postojowe:dostępne są:miejsca postojowe naziemne: 20.000 za miejsce
Rodzaj własności:odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu
Wysokość czynszu:skontaktuj się z nami
Opis płatności: skontaktuj się z nami
Warunki rezerwacji: skontaktuj się z nami
Zabezpieczenie środków: skontaktuj się z nami

Opis oferty

Nowe mieszkanie (pokój z antresolą) o powierzchni 40 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Bytom Square w Bytomiu przy ul. Wrocławska 32/34 (ok. 20 minut jazdy samochodem do centrum Katowic). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Bytom Square Sp. z o.o..

Inwestycja składa się z budynku w którym znajdują się 4 nowe mieszkania o powierzchni od 40 do 220 m², w budynku jest 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Bytom Square jest w trakcie przygotowań z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Apartament Loft – trzecie piętro, dwa poziomy. Pomieszczenia mają 350 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się salon z aneksem kuchennym, łazienka oraz antresola. Apartament jest usytuowany na wschodnią ekspozycję. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Bytom Square Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe naziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 264 000 zł (6 600 zł/m²).

Lokalizacja inwestycji Bytom Square

Wybierając apartamenty, wybierasz życie w samym sercu Górnego Śląska i w ścisłym, reprezentacyjnym centrum Bytomia. Urząd Miasta, znajduje się ok. 300 metrów od obiektu, sklep spożywczy ALDI – ok. 250 metrów. Nieco dalej – ok. 400 metrów znajduje się Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego oraz I Liceum ogólnokształcące. Do Agory Bytom, mieszczącej się tuż przy rynku, dojdziesz w zaledwie 10 minut (lub dojedziesz w przeciągu 2 minut samochodem). Zaledwie 200 metrów dzielić cię będzie od przystanku tramwajowego. Samochód zaparkujesz na parkingu, znajdującym się wewnątrz obiektu BSQ.

liczącego 43 ha Parku Miejskiego im. Franciszka Kachla (znajdującego się dosłownie po drugiej stronie ulicy) – zapiera dech i przynosi zapomnienie od miejskiego zgiełku. Na jego terenie odnaleźć można: korty tenisowe, muszlę koncertową miejski basen odkryty dwa stawy, łąki przeznaczone na wybieg dla psów, place zabaw oraz boisko tartanowe „Torkacik”.

Mieszkając na terenie kompleksu Bytom Square, masz w zasięgu ręki m.in. przedszkole z oddziałami integracyjnymi Tika, Galerię Sztuki Współczesnej SqArt Gallery, oddział Narodowego Funduszu Zdrowia, fitness klub Fabryka Formy, sklep spożywczy Żabka, Avocado Art Bistro czy markowe sklepy odzieżowe: Bianca i BYTOM (wszystkie powyższe podmioty, mieszczą się w budynku BSQ).

Czy wiesz, że Bytom to jedno z najstarszych miast Górnego Śląska. W 2018 roku, miasto znalazło się na 23. miejscu w rankingu największych miast w Polsce. Miasto jest położone w centrum Metropolii Górnośląsko-Zagłębiowskiej i graniczy z Zabrzem, Wieszową, Ptakowicami, Rudą Śląską, Świętochłowicami, Chorzowem, Piekarami Śląskimi, Radzionkowem oraz Tarnowskimi Górami. Niecałe 20 minut drogi dzieli Bytom od Katowic – stolicy Górnego Ślaska. To jeden z wielu argumentów opowiadających się za tym, by właśnie w Bytomiu żyć, mieszkać oraz rozwijać własne pasje.

Zapytaj o dostępność apartamentów. Napisz do nas na adres: biuro@bytomsquare.pl, zadzwoń na numer: +48 512 220 963, skontaktuj się z nami przy pomocy messengera: m.me/BYTOMSquare lub skorzystaj z poniższego formularza:

    Wysyłając wiadomość, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę Bytom Square Sp. z o.o. z siedzibą w Bytomiu, przy ul. Wrocławskiej 32/34 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie Polityka prywatności oraz RODO.