APARTAMENTY

APARTAMENTY – OFERTA NAJMU

POWIERZCHNIACENA NAJMUKOSZTY EKSPOLATACYJNE
20 m21 000 zł / miesiąc500 zł / 1 os. lub 600 zł / 2 os.
25 m21 300 zł / miesiąc500 zł / 1 os. lub 600 zł / 2 os.
30 m21 400 zł / miesiąc600 zł / 1 os. lub 700 zł / 2 os.
40 m21 800 zł / miesiąc700 zł / 1 os. lub 800 zł / 2 os.
45 m21 900 zł / miesiąc700 zł / 1 os. lub 800 zł / 2 os.
50 m22 350 zł / miesiąc700 zł / 1 os. lub 800 zł / 2 os.
65 m22 700 zł / miesiąc700 zł / 1 os. lub 800 zł / 2 os.
85 m24 000 zł / miesiąc1 000 zł / 1 os. lub 1 000 zł / 2 os.

Bytom Square oferuje nowoczesne mieszkania, usytuowane na 3 i 4 piętrze budynku usługowo-handlowo-mieszkalnego z dostępem do windy. Obiekt jest zabezpieczony systemem pożarowym SAP oraz monitorowany.

Opłata eksploatacyjna wynosi 350 zł (jeśli mieszkanie zajmuje jedna osoba) 450 zł (jeśli mieszkają dwie osoby). W skład opłaty wchodzą (CO, woda ciepła i zimna, wywóz śmieci, system p-poż, SAP, winda, monitoring, sprzątanie części wspólnych, prąd części wspólnych, serwis wentylacji i klimatyzacji, zaliczkowo prąd). Dodatkowo płatny dostęp do stałego łącza internetowego i sygnał TV.

Mieszkając na terenie kompleksu Bytom Square, masz w zasięgu ręki m.in. przedszkole z oddziałami integracyjnymi Tika, Galerię Sztuki Współczesnej SqArt Gallery, oddział Narodowego Funduszu Zdrowia, fitness klub Fabryka Formy, sklep spożywczy Żabka, Avocado Art Bistro czy markowe sklepy odzieżowe: Bianca i BYTOM (wszystkie powyższe podmioty, mieszczą się w budynku BSQ).

Jeśli prowadzisz firmę, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wynajął swoje biuro na terenie BSQ (wciąż dysponujemy wolnymi przestrzeniami). Dzięki temu rozwiązaniu, będziesz mógł żyć i pracować niemal w jednym miejscu. To jedna z wielu zalet mieszkania w Bytom Square. A jakie są kolejne?

Zachwycające miejsce, wspaniały zespół, dynamika. Radość prawdziwa, że taka galeria powstała w Bytomiu. Brawo!

Dosia Szatters

BSQ to nie tylko kompleks mieszkalno-usługowy, bowiem na drugim piętrze, mieści się otwarta od 10 do 17:00 Galeria Sztuki Współczesnej SqArt Gallery, która została założona przez ludzi z pasją tworzenia, kreowania nowych przestrzeni dla sztuki współczesnej i nowoczesnego biznesu oraz upowszechniania wartości artystycznych sztuki i designu. Przekraczając stereotypy i bariery, łącząc tradycyjne wartości estetyczne z najnowocze-śniejszymi trendami w sztukach wizualnych, chcemy trafiać
do odbiorców wymagających, oferując nie tylko obcowanie z wytworami działalności artystycznej, ale także ich nabywanie. Naszą główną misją jest propagowanie szeroko pojętej sztuki współczesnej, ze szczególnym uwzględnieniem nowoczesnych kanałów komunikacyjnych, takich jak przekazy multimedialne i interaktywne. Chcemy w działalności wystawienniczej, artystycznej i edukacyjnej dążyć do budowania pomostu między sztuką a nowoczesnymi technologiami i biznesem.

Utworzony w 1840 i wpisany do rejestru zabytków do rejestru zabytków od 1992 roku – Park Miejski im. Franciszka Kachla na przestrzeni ostatnich kilku lat przeszedł gruntowną rewitalizację. Park znajduje się tuż obok kompleksu BSQ.

Wybierając apartamenty w Bytom Square, wybierasz życie w samym sercu Górnego Śląska i w ścisłym, reprezentacyjnym centrum Bytomia. Urząd Miasta, znajduje się ok. 300 metrów od obiektu (podobnie jak Szpital Specjalistyczny numer 2), sklep spożywczy ALDI – ok. 250 metrów. Nieco dalej – ok. 400 metrów znajduje się Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego oraz I Liceum ogólnokształcące. Do Agory Bytom, mieszczącej się tuż przy rynku, dojdziesz w zaledwie 10 minut (lub dojedziesz w przeciągu 2 minut samochodem). Zaledwie 200 metrów dzielić cię będzie od przystanku tramwajowego. Samochód zaparkujesz na parkingu, znajdującym się wewnątrz obiektu BSQ.

Nowoczesna przestrzeń zaaranżowana w przyjazny sposób. Wysoki standard, tak jak w luksusowym hotelu. Pokój z aneksem kuchennym umeblowany (szafa, lodówka, kuchenka elektryczna, okap, dostęp do pralni, klimatyzacja) oraz łazienka w prysznicem. Całość kompaktowo wpasowana w niewielką powierzchnię 20 m.kw.; 25 m.kw.; 30 m.kw. i 45 m.kw. z dużymi oknami wychodzącymi na dachy kamienic.

Jeśli cenisz sobie miejski lifestyle, jest dla ciebie ważne to, by na co dzień żyć w centrum aglomeracji miejskiej, a jednocześnie marzysz bądź tęsknisz za życiem w domu, tuż przy lesie, blisko zieleni – nasze Penthous’y są odpowiedzią na twoje potrzeby.

Zapytaj o dostępność apartamentów. Napisz do nas na adres: biuro@bytomsquare.pl, zadzwoń na numer: +48 512 220 963, skontaktuj się z nami przy pomocy messengera: m.me/BYTOMSquare.

Czy wiesz, że Bytom to jedno z najstarszych miast Górnego Śląska. W 2018 roku, miasto znalazło się na 23. miejscu w rankingu największych miast w Polsce. Miasto jest położone w centrum Metropolii Górnośląsko-Zagłębiowskiej i graniczy z Zabrzem, Wieszową, Ptakowicami, Rudą Śląską, Świętochłowicami, Chorzowem, Piekarami Śląskimi, Radzionkowem oraz Tarnowskimi Górami. Niecałe 20 minut drogi dzieli Bytom od Katowic – stolicy Górnego Ślaska. To jeden z wielu argumentów opowiadających się za tym, by właśnie w Bytomiu żyć, mieszkać oraz rozwijać własne pasje.