APARTAMENTY

APARTAMENTY – OFERTA NAJMU

POWIERZCHNIACENA NAJMUKOSZTY EKSPOLATACYJNE
20 m21 000 zł / miesiąc500 zł / 1 os. lub 600 zł / 2 os.
25 m21 300 zł / miesiąc500 zł / 1 os. lub 600 zł / 2 os.
30 m21 400 zł / miesiąc600 zł / 1 os. lub 700 zł / 2 os.
40 m21 800 zł / miesiąc700 zł / 1 os. lub 800 zł / 2 os.
45 m22 000 zł / miesiąc700 zł / 1 os. lub 800 zł / 2 os.
50 m22 350 zł / miesiąc700 zł / 1 os. lub 800 zł / 2 os.
65 m22 700 zł / miesiąc700 zł / 1 os. lub 800 zł / 2 os.
85 m24 000 zł / miesiąc1 000 zł / 1 os. lub 1 000 zł / 2 os.

Bytom Square oferuje nowoczesne mieszkania, usytuowane na 3 i 4 piętrze budynku usługowo-handlowo-mieszkalnego z dostępem do windy. Obiekt jest zabezpieczony systemem pożarowym SAP oraz monitorowany.

Opłata eksploatacyjna wynosi 500 zł (jeśli mieszkanie zajmuje jedna osoba) 600 zł (jeśli mieszkają dwie osoby). W skład opłaty wchodzą (CO, woda ciepła i zimna, wywóz śmieci, system PPOŻ, SAP, winda, monitoring, sprzątanie części wspólnych, prąd części wspólnych, serwis wentylacji i klimatyzacji, zaliczkowo prąd). Dodatkowo płatny dostęp do stałego łącza internetowego i sygnał TV.

Mieszkając na terenie kompleksu Bytom Square, masz w zasięgu ręki m.in. przedszkole z oddziałami integracyjnymi Tika, Galerię Sztuki Współczesnej SqArt Gallery, oddział Narodowego Funduszu Zdrowia, fitness klub Fabryka Formy, sklep spożywczy Żabka, GIGA BUŁA czy markowy sklep odzieżowy BYTOM (wszystkie powyższe podmioty, mieszczą się w budynku BSQ).

Jeśli prowadzisz firmę, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wynajął swoje biuro na terenie BSQ (wciąż dysponujemy wolnymi przestrzeniami). Dzięki temu rozwiązaniu, będziesz mógł żyć i pracować niemal w jednym miejscu. To jedna z wielu zalet mieszkania w Bytom Square. A jakie są kolejne?

Zachwycające miejsce, wspaniały zespół, dynamika. Radość prawdziwa, że taka galeria powstała w Bytomiu. Brawo!

Dosia Szatters

BSQ to nie tylko kompleks mieszkalno-usługowy, bowiem na drugim piętrze, mieści się otwarta od 10 do 17:00 Galeria Sztuki Współczesnej SqArt Gallery, która została założona przez ludzi z pasją tworzenia, kreowania nowych przestrzeni dla sztuki współczesnej i nowoczesnego biznesu oraz upowszechniania wartości artystycznych sztuki i designu. Przekraczając stereotypy i bariery, łącząc tradycyjne wartości estetyczne z najnowocze-śniejszymi trendami w sztukach wizualnych, chcemy trafiać
do odbiorców wymagających, oferując nie tylko obcowanie z wytworami działalności artystycznej, ale także ich nabywanie. Naszą główną misją jest propagowanie szeroko pojętej sztuki współczesnej, ze szczególnym uwzględnieniem nowoczesnych kanałów komunikacyjnych, takich jak przekazy multimedialne i interaktywne. Chcemy w działalności wystawienniczej, artystycznej i edukacyjnej dążyć do budowania pomostu między sztuką a nowoczesnymi technologiami i biznesem.

Utworzony w 1840 i wpisany do rejestru zabytków do rejestru zabytków od 1992 roku – Park Miejski im. Franciszka Kachla na przestrzeni ostatnich kilku lat przeszedł gruntowną rewitalizację. Park znajduje się tuż obok kompleksu BSQ.

Wybierając apartamenty w Bytom Square, wybierasz życie w samym sercu Górnego Śląska i w ścisłym, reprezentacyjnym centrum Bytomia. Urząd Miasta, znajduje się ok. 300 metrów od obiektu (podobnie jak Szpital Specjalistyczny numer 2), sklep spożywczy ALDI – ok. 250 metrów. Nieco dalej – ok. 400 metrów znajduje się Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego oraz I Liceum ogólnokształcące. Do Agory Bytom, mieszczącej się tuż przy rynku, dojdziesz w zaledwie 10 minut (lub dojedziesz w przeciągu 2 minut samochodem). Zaledwie 200 metrów dzielić cię będzie od przystanku tramwajowego. Samochód zaparkujesz na parkingu, znajdującym się wewnątrz obiektu BSQ.

Nowoczesna przestrzeń zaaranżowana w przyjazny sposób. Wysoki standard, tak jak w luksusowym hotelu. Pokój z aneksem kuchennym umeblowany (szafa, lodówka, kuchenka elektryczna, okap, dostęp do pralni, klimatyzacja) oraz łazienka w prysznicem. Całość kompaktowo wpasowana w niewielką powierzchnię 20 m.kw.; 25 m.kw.; 30 m.kw. i 45 m.kw. z dużymi oknami wychodzącymi na dachy kamienic.

Jeśli cenisz sobie miejski lifestyle, jest dla ciebie ważne to, by na co dzień żyć w centrum aglomeracji miejskiej, a jednocześnie marzysz bądź tęsknisz za życiem w domu, tuż przy lesie, blisko zieleni – nasze Penthous’y są odpowiedzią na twoje potrzeby.

Zapytaj o dostępność apartamentów. Napisz do nas na adres: biuro@bytomsquare.pl, zadzwoń na numer: +48 512 220 963, skontaktuj się z nami przy pomocy messengera: m.me/BYTOMSquare.

Czy wiesz, że Bytom to jedno z najstarszych miast Górnego Śląska. W 2018 roku, miasto znalazło się na 23. miejscu w rankingu największych miast w Polsce. Miasto jest położone w centrum Metropolii Górnośląsko-Zagłębiowskiej i graniczy z Zabrzem, Wieszową, Ptakowicami, Rudą Śląską, Świętochłowicami, Chorzowem, Piekarami Śląskimi, Radzionkowem oraz Tarnowskimi Górami. Niecałe 20 minut drogi dzieli Bytom od Katowic – stolicy Górnego Ślaska. To jeden z wielu argumentów opowiadających się za tym, by właśnie w Bytomiu żyć, mieszkać oraz rozwijać własne pasje.