BIURA

BIURA W BYTOM SQUARE – OFERTA NAJMU

Kompleks Bytom Square to budynek po rewitalizacji o przeznaczeniu biurowo-usługowo-handlowym. Umiejscowiony w zwartej zabudowie w ścisłym Centrum miasta Bytomia. Budynek jest niezwykle funkcjonalnie urządzony, oferujący rozwiązania, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Obiekt bez barier architektonicznych umożliwia osobom niepełnosprawnym dostęp do każdej kondygnacji. Kompleks oferuje ponadto dostęp przez 24h 7 dni w tygodniu. Najemcy mają możliwość korzystania z całodobowej recepcji. Ponadto obiekt oraz parking są dozorowane przez agentów ochrony.

Oferowane powierzchnie biurowe posiadają wszelkie udogodnienia dla biznesu. Szeroki wachlarz naszych Najemców stanowi silne wsparcie dla wielu działalności. Wybierając biuro w Bytom Square możesz liczyć na pomoc działu IT, wsparcie: techniczne, księgowe, elektryczne, naprawcze, wdrożeniowe; szkolenia czy też naukę języków obcych. W trakcie pracy możesz się zrelaksować wybierając się na pysznego burgera do GIGA BUŁA, a po ciężkim dniu idź na siłownię do FABRYKA FORMY. Masz dzieci w wieku żłobkowym lub przedszkolnym? Możesz skorzystać z usług przedszkola i żłobka TIKA w naszym obiekcie. Dodatkowo wśród naszych partnerów są między innymi NFZ, Promed, Ottobock, Akson, Bank ING oraz Allianz.

Położenie obiektu przy głównym ciągu komunikacyjnym miasta, w niewielkiej odległości zaledwie 350 m od Rynku Bytomskiego i 150 m do Urzędu Miasta Bytom oraz 100 m od Szpitala nr 2, który jest największym kompleksem medycznym w Bytomiu stanowią o jego atrakcyjności. Parking przygotowany do obsługi 150 miejsc parkingowych to tylko niektóre z udogodnień. Biura spełniają standardy nawet najbardziej wymagających klientów.

Zapytaj o dostępność biur. Napisz do nas na adres: biuro@bytomsquare.pl, zadzwoń na numer: +48 512 220 963 lub skontaktuj się z nami przy pomocy messengera: m.me/BYTOMSquare.