APARTAMENTY

APARTAMENTY NA SPRZEDAŻ

Szukasz wyjątkowej lokalizacji w centrum Aglomeracji Śląskiej?

Ta oferta jest dla Ciebie! Obiekt, w który znajduje się Apartament jest całkowicie wyremontowany i łączy w sobie najnowsze trendy oraz najlepsze elementy przedwojennej architektury. Dbałość o szczegóły to cechy tego wyjątkowego projektu. Już klatka schodowa z oryginalnej cegły w połączeniu z betonem przenosi mieszkańca w inną przestrzeń. Unikatowe sąsiedztwo Galerii Sztuki nadaje niepowtarzalny charakter tej inwestycji. Usytuowanie tuż obok zabytkowego parku, jednego z największych w mieście pozwala na złapanie oddechu. Z okien apartamentu można podziwiać zabytki architektury i cieszyć oczy soczystością zieleni.

Oferujemy Państwu do sprzedaży apartament, który łączy to co najlepsze z modernistycznej kamienicy z nowoczesnością loftu. Dwupoziomowy apartament położony na ostatniej kondygnacji kamienicy z dostępem do windy, kontrolą dostępu, całodobową recepcją z konsjeżem, klimatyzacją, wentylacją mechaniczną z filtrami powierza, dostępem do sieci LAN i nowoczesnymi systemami ochrony pożarowej SAP to tylko niektóre z udogodnień zastosowanych w tym projekcie. Ta przestrzeń do perła architektury, to coś dla WYJĄTKOWEGO KLIENTA, ceniącego spokój i bezpieczeństwo.

Dodatkowym atutem jest samowystarczalny obiekt, w którym znajdziemy fitness club, przychodnię medyczną, salon kosmetyczny, bank, sklepy, restauracje, biura z różnych branż, szkołę językową, przedszkole, żłobek i wiele innych.

Aranżacje przez nas przedstawione są propozycją wykonania APARTAMENTU gotowego do zamieszkania. Istnieje możliwość własnej aranżacji lub pomoc ze strony sprzedającego w przearanżowaniu przestrzeni.


Apartament Loft

Pokoje: 1

Metraż: 40 m²

Piętro: 3

Cena: skontaktuj się z nami

Zobacz pełną specyfikację


Apartament Klasyczny

Pokoje: 3

Metraż: 125 m²

Piętro: 3

Cena: skontaktuj się z nami

Zobacz pełną specyfikację


Apartament Na Scenie

Pokoje: 4

Metraż: 150 m²

Piętro: 3

Cena: skontaktuj się z nami

Zobacz pełną specyfikację


Apartament Katedralny

Pokoje: 4

Metraż: 220 m²

Piętro: 3

Cena: skontaktuj się z nami

Zobacz pełną specyfikację


Zapytaj o dostępność apartamentów. Napisz do nas na adres: biuro@bytomsquare.pl, zadzwoń na numer: +48 512 220 963, skontaktuj się z nami przy pomocy messengera: m.me/BYTOMSquare lub skorzystaj z poniższego formularza:

    Wysyłając wiadomość, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę Bytom Square Sp. z o.o. z siedzibą w Bytomiu, przy ul. Wrocławskiej 32/34 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie Polityka prywatności oraz RODO.