PENTHOUSE'Y

PENTHOUSE’Y W BYTOM SQUARE JUŻ DOSTĘPNE W SPRZEDAŻY!

Tego w Bytomiu jeszcze nie było! Penthouse’y, czyli luksusowe apartamenty na najwyższej kondygnacji obiektu Bytom Square, nareszcie są dostępne w sprzedaży. Za projekt odpowiada uznane, multidyscyplinarne biuro projektowe, założone przez Przema Łukasika i Łukasza ZagałęMEDUSA GROUP, która ma na swoim koncie m.in. zespół budynków biurowo-handlowo-usługowych: .KTW, Silesia Business Park w Katowicach, Bramę Miasta czy budynki mieszkalne Tymienieckiego w Łodzi a obecnie projektuje hotel marki Nob dla firmy Roberta De Niro (wszystkie dotychczas zrealizowane projekty Medusa Group, można obejrzeć pod adresem: www.medusagroup.pl).

Idea stworzenia jedynej w swoim rodzaju, kreatywnej przestrzeni w obiekcie Bytom Square, dotarła aż na jego dach. Jeśli pragniesz czuć się tak, jak gdybyś mieszkał w jednorodzinnym domu, tuż przy lesie z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie czujesz że twój styl życia, warunkuje mieszkanie w ścisłym centrum miasta – ta oferta została stworzona właśnie z myślą o Tobie. Nasze penthouse’y, zostały zaprojektowane dla tych, którzy cenią sobie luksus, elegancja i jednocześnie ponadczasowy charakter wnętrz.
Nasze penthouse’y są ekskluzywne ale nie elitarne – w związku z powyższym, zapraszamy do kontaktu w celu omówienia cen dla poszczególnych metraży (jesteśmy otwarci na negocjacje).

Duża powierzchnia mieszkalna, przestronny taras, precyzyjnie przemyślany układ pomieszczeń, duże przeszklenia, niczym nieograniczone spojrzenie na ogrom zieleni, liczącego 43 ha Parku Miejskiego im. Franciszka Kachla (znajdującego się dosłownie po drugiej stronie ulicy) – zapiera dech i przynosi zapomnienie od miejskiego zgiełku. Na jego terenie odnaleźć można: korty tenisowe, muszlę koncertową miejski basen odkryty dwa stawy, łąki przeznaczone na wybieg dla psów, place zabaw oraz boisko tartanowe „Torkacik”.

Utworzony w 1840 i wpisany do rejestru zabytków do rejestru zabytków od 1992 roku – Park Miejski im. Franciszka Kachla na przestrzeni ostatnich kilku lat przeszedł gruntowną rewitalizację.

Niekończące się morze drzew to widok, jaki wyłania się zza okien każdego z penthouse’ów, których powierzchnia jest usytuowana na linii koron drzew. W oddali spojrzenia dostrzec można jeszcze wieże kościołów i czerwone dachy secesyjnych kamienic przebijające się nieśmiało, tak, jakby miasto chciało przypomnieć o swoim secesyjnym uroku. Taki właśnie widok, to jedna z głównych cech nowych apartamentów tworzonych na dachu BSQ. Niezależnie od tego czy biegasz, jeździsz na rowerze, rolkach, uprawiasz Nordick Walking czy też wolisz pływać a może ćwiczysz w Fitness Clubie? W tym miejscu znajdziesz to czego szukasz!

Mieszkając na terenie kompleksu Bytom Square, masz w zasięgu ręki m.in. przedszkole z oddziałami integracyjnymi Tika, Galerię Sztuki Współczesnej SqArt Gallery, oddział Narodowego Funduszu Zdrowia, fitness klub Fabryka Formy, sklep spożywczy Żabka, Avocado Art Bistro czy markowe sklepy odzieżowe: Bianca i BYTOM (wszystkie powyższe podmioty, mieszczą się w budynku BSQ).

Jeśli prowadzisz firmę, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wynajął swoje biuro na terenie BSQ (wciąż dysponujemy wolnymi przestrzeniami). Dzięki temu rozwiązaniu, będziesz mógł żyć i pracować niemal w jednym miejscu. To jedna z wielu zalet mieszkania w Penthouse’ach Bytom Square. A jakie są kolejne?

BSQ to nie tylko kompleks mieszkalno-usługowy, bowiem na drugim piętrze, mieści się otwarta od 10 do 17:00 Galeria Sztuki Współczesnej SqArt Gallery, która została założona przez ludzi z pasją tworzenia, kreowania nowych przestrzeni dla sztuki współczesnej i nowoczesnego biznesu oraz upowszechniania wartości artystycznych sztuki i designu. Przekraczając stereotypy i bariery, łącząc tradycyjne wartości estetyczne z najnowocze-śniejszymi trendami w sztukach wizualnych, chcemy trafiać
do odbiorców wymagających, oferując nie tylko obcowanie z wytworami działalności artystycznej, ale także ich nabywanie. Naszą główną misją jest propagowanie szeroko pojętej sztuki współczesnej, ze szczególnym uwzględnieniem nowoczesnych kanałów komunikacyjnych, takich jak przekazy multimedialne i interaktywne. Chcemy w działalności wystawienniczej, artystycznej i edukacyjnej dążyć do budowania pomostu między sztuką a nowoczesnymi technologiami i biznesem.

Zachwycające miejsce, wspaniały zespół, dynamika. Radość prawdziwa, że taka galeria powstała w Bytomiu. Brawo!

Dosia Szatters

Wybierając penthous’y w Bytom Square, wybierasz życie w samym sercu Górnego Śląska i w ścisłym, reprezentacyjnym centrum Bytomia. Urząd Miasta, znajduje się ok. 300 metrów od obiektu (podobnie jak Szpital Specjalistyczny numer 2), sklep spożywczy ALDI – ok. 250 metrów. Nieco dalej – ok. 400 metrów znajduje się Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego oraz I Liceum ogólnokształcące. Do Agory Bytom, mieszczącej się tuż przy rynku, dojdziesz w zaledwie 10 minut (lub dojedziesz w przeciągu 2 minut samochodem). Zaledwie 200 metrów dzielić cię będzie od przystanku tramwajowego. Samochód zaparkujesz na parkingu, znajdującym się wewnątrz obiektu BSQ.

Penthouse’y oferują przestrzeń od 93 m.kw. do 150 m.kw. w zależności od Twoich oczekiwań. Są jedno lub dwupoziomowe. Przekraczając wjazd na parking przeniesiesz się do nowej rzeczywistości. Drzwi otworzy konsjerż, do Penthouse’u dojedziesz windą, a za oknem czeka na Ciebie nietuzinkowy widok. Schłodzi Cię klimatyzacja z nowoczesnymi filtrami powietrza, łączność ze światem zewnętrzny zapewni siecią LAN a o twoje bezpieczeństwo zadba system ochrony pożarowej SAP. Ta przestrzeń jest dla osób które chcą poczuć się WYJĄTKOWO, ponadto ceniących spokój i bezpieczeństwo.

Jeśli cenisz sobie miejski lifestyle, jest dla ciebie ważne to, by na co dzień żyć w centrum aglomeracji miejskiej, a jednocześnie marzysz bądź tęsknisz za życiem w domu, tuż przy lesie, blisko zieleni – nasze Penthous’y są odpowiedzią na twoje potrzeby.

Doskonała lokalizacja, wyjątkowa architektura, wysoki standard wykończenia apartamentu, sprawią, że jego zakup będzie doskonałą lokatą kapitału i zapewni prestiż i satysfakcję jej przyszłym użytkownikom.

Czy wiesz, że Bytom to jedno z najstarszych miast Górnego Śląska. W 2018 roku, miasto znalazło się na 23. miejscu w rankingu największych miast w Polsce. Miasto jest położone w centrum Metropolii Górnośląsko-Zagłębiowskiej i graniczy z Zabrzem, Wieszową, Ptakowicami, Rudą Śląską, Świętochłowicami, Chorzowem, Piekarami Śląskimi, Radzionkowem oraz Tarnowskimi Górami. Niecałe 20 minut drogi dzieli Bytom od Katowic – stolicy Górnego Ślaska. To jeden z wielu argumentów opowiadających się za tym, by właśnie w Bytomiu żyć, mieszkać oraz rozwijać własne pasje.

Chcesz brać czynny udział w urządzaniu własnej przestrzeni? Potrzebujesz pomocy projektanta? A może oczekujesz gotowego domu? Na co dzień spotkasz nas w naszym biurze w BSQ. Jesteśmy Tutaj dla Ciebie. Doradzimy oraz włączymy się w pomoc przy kreacji twojego wnętrza tak, abyś mógł czerpać pełną radość ze swojego nowego Domu.

Nie trzeba być milionerem, by zamieszać w jednym z Penthousów nad BSQ. Skontaktuj się z nami, by porozmawiać na temat cen oraz dostępności. Napisz do nas na adres: biuro@bytomsquare.pl, zadzwoń na numer: +48 512 220 963, skontaktuj się z nami przy pomocy messengera: m.me/BYTOMSquare lub skorzystaj z poniższego formularza:

    Wysyłając wiadomość, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę Bytom Square Sp. z o.o. z siedzibą w Bytomiu, przy ul. Wrocławskiej 32/34 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie Polityka prywatności oraz RODO.